0944 258 012 | CKBONTOUR@CKBONTOUR.SK

Veľkonočný Paríž autobusom

Kategória Autobusové
Destinácia Paríž
Dĺžka pobytu 5 dni 2 noci
Doprava autobusová
Typ stravy 2x raňajky
Sprievodný jazyk Slovensko

Termíny

1.deň

Odchod z Bratislavy o 15.00 hod. Tranzit cez Rakúsko a Nemecko do Francúzska. Nočná jazda do Paríža.

2.deň

Príchod do PARÍŽA v ranných hodinách. Pešia prehliadka najznámejších historických pamiatok v centre mesta: katedrála NOTRE DAME, Latinská štvrť, Panthéon, univerzita La Sorbonne, Luxemburské záhrady, Bulvár St. Michel, Centre Pompidou, Kostol sv. Eustacha, Place de Concorde, návšteva múzea LOUVRE. Ubytovanie.

3.deň

Po raňajkách návšteva zámku VERSAILLES a jeho záhrad. Popoludní návrat do Paríža. Autokarová prehliadka Champ - Elysées, Árc de Triomphe, Opera, moderná štvrť La Defense spojená s možnosťami nákupov v obchodnom centre. Večer prechádzka na Montmartre, námestie Pigalle, štvrť umelcov, Bazilika Sacre Coeur. Nocľah.

Strava : Raňajky
4.deň

Po raňajkách pokračovanie v prehliadke: plavba po rieke Seine, výstup na EIFFELOVU VEŽU, prehliadka Elyzejských polí, možnosť návštevy Invalidovne - najrozsiahlejšieho múzea vojenskej histórie na svete a miesta Napoleonovej hrobky, múzea d´Orsay, jedinečnej zbierky umenia z rokov 1848-1914, ktorá je umiestnená v bývalej budove železničnej stanice. Osobné voľno. Vo večerných hodinách odchod z Paríža nočnou jazdou cez Nemecko.

Strava : Raňajky
5.deň

Pokračovanie v ceste cez Rakúsko s príchodom do Bratislavy v popoludňajších hodinách.

2x hotel s raňajkami

V cene je zarátané:
autobusová doprava, 2x hotelové ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom, 2x kontinentálne raňajky, prehliadky podľa programu bez vstupov, sprievodca zájazdu, povinné zmluvné poistenie zájazdu v zmysle zákona č. 281/2001 Z.z.

V cene nie je zarátané:
poistenie - možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia v cene 10 EUR/pobyt, príplatok za 1-lôžkovú izbu: 55 EUR, orientačné vstupné - Louvre, Versailles, Eiffelova veža, lístky na plavbu po Seine v súhrnnej cene cca 52 EUR (štátne múzeá, ku ktorým patria aj Louvre, Versailles, do 26 rokov zdarma), lístok na metro 1,70 EUR, carnet (10 kusov) 13,30 EUR

Komplexné cestovné poistenie (2€/deň/os.)
2 €
Príplatok za jednolôžkovú izbu (55€)

povinné

55 €

Dokumenty

Kontakt

Žerotínova bašta 13, 940 01 Nové Zámky
ckbontour@ckbontour.sk
+421 944 258 012