0944 258 012 | CKBONTOUR@CKBONTOUR.SK

Južné Čechy ako v rozprávke

Kategória Autobusové
Destinácia České Budějovice
Dĺžka pobytu 3 dni 2 noci
Doprava autobusová
Typ stravy 2x raňajky
Sprievodný jazyk Slovensko

Termíny

1.deň

Odchod zo Slovenska v ranných hodinách. Presun do Znojma, mesta s kráľovskou povesťou na rieke Dyje, návšteva tajomného znojemského podzemia. Potom presun k „najrozprávkovejšiemu“ zámku v Čechách - Červená Lhota. Prehliadka zámku, možnosť využiť vyhliadkové loďky, prehliadka areálu zámku. Následne presun do malebného mesta Telč, ktorého námestie je zapísané do zoznamu UNESCO. Ubytovanie, nocľah.

2.deň

Po raňajkách prehliadka historického centra Telču, potom presun do Jindřichovho Hradce, kde podľa povesti na miestnom hrade varievala Biela pani kašu pre chudobných mesta. Prehliadka hradu a tiež jedinečnej Čiernej veže. Následne presun k neogotickému zámku Hluboká nad Vltavou, ktorý sa pýši titulom najkrajší zámok Českej republiky. Po prehliadke presun na ubytovanie do Českých Budĕjovíc, nocľah.

Strava : Raňajky
3.deň

Po raňajkách prehliadka metropoly južných Čiech Českých Budĕjovíc. V rámci prehliadky navštívime svetoznámy pivovar Budvar a budeme mať možnosť zoznámiť sa s výrobou tohoto moku. Okolo obeda presun do Českého Krumlova, kde spolu navštívime zámok a najstaršie barokové divadlo na svete. Neskorší obed, následne voľný program a v popoludňajších hodinách odchod na Slovensko. Príchod na Slovensko vo večerných hodinách.

Strava : Raňajky

2x hotel s raňajkami

Cena zahŕňa:
dopravu luxusným autokarom
2x ubytovanie s raňajkami
sprievodcu CK
povinné zákonné poistenie CK

Cena nezahŕňa:
komplexné cestovné poistenie 2 Eur/ os./ deň
vstupy v rámci prehliadok
pobytovú taxu cca. 2 Eur/ os./ noc
príplatok za jednolôžkovú izbu 60 Eur/ 2 noci

Komplexné cestovné poistenie (2€/deň/os.)
2 €
Príplatok za jednolôžkovú izbu (60€)
povinné
60 €

Dokumenty

Kontakt

Žerotínova bašta 13, 940 01 Nové Zámky
ckbontour@ckbontour.sk
+421 944 258 012