0944 258 012 | CKBONTOUR@CKBONTOUR.SK

Veľkonočný Rím letecky

Kategória Letecké
Destinácia Rím
Dĺžka pobytu 4 dni 3 noci
Doprava letecká z Viedne
Typ stravy 3x raňajky
Sprievodný jazyk Slovensko

Termíny

1.deň

Odlet z Viedne do RÍMA. Po prílete transfer z letiska do hotela. Ubytovanie. Popoludňajšie a večerné historické centrum mesta: Piazza di Spagna, Fontana di Trevi, Piazza Colonna a Piazza del Popolo. Nocľah.

2.deň

Návšteva a prehliadka VATIKÁNU - vatikánske múzeá so svetoznámou Sixtínskou kaplnkou, Svätopeterské námestie, Chrám sv. Petra, kde je možnosť návštevy kupoly chrámu vo výške 132 m, z ktorej je nezabudnuteľný výhľad na mesto. Pokračovanie v prehliadke - Ulica Zmierenia, Anjelský hrad a most, Justičný palác, romantické námestie Piazza Navona. Nocľah

Strava : Raňajky
3.deň

Po raňajkách odchod na Námestie sv. Petra, kde je tradičná veľkonočná sv. omša so slávnostným požehnaním Svätého Otca Urbi et Orbi. Po skončení sv. omše pokračovanie v prehliadke: Sväté schody, Lateránska bazilika, Bazilika sv. Klementa (relikvie sv. Cyrila), Baziliky sv. Petra v okovách a Santa Maria Maggiore. Nocľah.

Strava : Raňajky
4.deň

Prehliadka antického Ríma: Najzachovalejšia antická budova v Ríme Pantheon, Trajanovo forum, Kapitol, Forum Romanum,, Koloseum. V neskorých popoludňajších hodinách transfer na letisko. Odlet do Viedne.

Strava : Raňajky

3x hotel s raňajkami

V cene je zarátané:
letecká doprava, poplatok za batožinu v batožinovom priestore lietadla 1 ks/osoba, transfery letisko - hotel - letisko, 3x ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom v meste, 3x kontinentálne raňajky, prehliadky podľa programu bez vstupov, sprievodca zájazdu, povinné zmluvné poistenie zájazdu v zmysle zákona č. 281/2001 Z.z.

Povinný príplatok:
letiskové a bezpečnostné poplatky cca 140 EUR (vyhradzujeme si právo zmeny)

Príplatok za transfer Bratislava – letisko Viedeň - Bratislava: 30 EUR/osoba

V cene nie je zarátané:
poistenie - možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia v cene 8 EUR/pobyt, príplatok za 1-lôžkovú izbu: 99 EUR, orientačné vstupné - Vatikánske múzeá 16 EUR, dolná Bazilika sv. Klementa 10 EUR, kupola Baziliky sv. Petra 6 EUR / výťahom 8 EUR, Koloseum, Forum Romanum, Palatinum 12 EUR

Doprava v Ríme: 1 lístok 1,50 EUR, 1-dňový lístok 7 EUR, 3-dňový lístok 18 EUR

Upozornenie: na území mesta Rím je zavedený poplatok za ubytovanie. Uvedený poplatok sa vyberá na mieste v hotovosti od každého klienta, ktorý prenocuje na území mesta. Jeho výška je 3 až 6 EUR/osoba/noc podľa kategórie hotela.

Komplexné cestovné poistenie (2€/deň/os.)
2 €
Letiskové a bezpečnostné poplatky (140€/os.)

povinné

140 €
Príplatok za jednolôžkovú izbu (99€)

povinné

99 €
Transfer Bratislava-letisko Viedeň-Bratislava (30€/os.)
30 €

Dokumenty

Kontakt

Žerotínova bašta 13, 940 01 Nové Zámky
ckbontour@ckbontour.sk
+421 944 258 012