0944 258 012 | CKBONTOUR@CKBONTOUR.SK

Veľká noc na francúzskej riviére

Kategória Autobusové
Destinácia Cote d´Azur
Dĺžka pobytu 6 dni 3 noci
Doprava autobusová
Typ stravy 3x raňajky
Sprievodný jazyk Slovensko

Termíny

1.deň

Odchod z Bratislavy o 15.00 hod. Tranzit cez Rakúsko, Taliansko do Francúzska. Nočná jazda.

2.deň

V ranných hodinách príchod do MONACA. Prehliadka: kniežací palác, katedrála, Oceánografické múzeum. Prechod cez prístav v La Condamine do MONTE CARLA. Pokračovanie smer Nice so zastávkou v horskej dedinke EZE s nádherným panoramatickým výhľadom na celú riviéru. Ubytovanie.

3.deň

Výlet do kaňonu VERDON, ktorý patrí medzi najkrajšie prírodné scenérie v Európe. Na niektorých miestach dosahuje hĺbku až 700 m. Romantická cesta vedie nádhernými vyhliadkovými bodmi k dedinke MOUSTIERS-STE-MARIE, ktorá je učupená v hlbokej rokline, nad ktorou sa týčia dva vrcholy, medzi ktorými je natiahnutá železná reťaz s hviezdou. V strede dedinky tečú obrovské vodopády a nad ňou v skalách je kostolík Notre - dame de Beauvoir. Po ceste zastávka v mestečku GRASSE, ktoré je považované už od 16. storočia za centrum svetovej kozmetiky.

Strava : Raňajky
4.deň

Po raňajkách odchod do ST. TROPEZ, mestečka presláveného svojimi žandármi v podaní legendárneho Luis de Funes. Prehliadka mesta. Zastávka v PORT GRIMAUD, v ktorom väčšinu "ulíc" tvoria vodné kanály a je nazývané aj francúzskymi Benátkami. Plavba loďou kanálmi. Presun do CANNES, presláveného filmovým festivalom, prehliadka mesta.

Strava : Raňajky
5.deň

Po raňajkách návšteva malého mestečka s kamennými ulicami, typickej stredovekej pevnosti na skale ST. PAUL de VENCE, ktoré si zachovalo svoj stredoveký charakter. Je to mesto umelcov a galérií, kde je na miestnom cintoríne pochovaný Marc Chagall. Prekrásne výhľady na prímorské Alpy a okolité údolia. Presun do NICE. Prehliadka mesta, výstup na hradný vŕšok, výhľady na prístav a celú Promenade de Anglais. Prehliadka starého historického centra, paláce, Katedrála sv. Reparaty Vo večerných hodinách odchod z Francúzska. Nočná jazda.

Strava : Raňajky
6.deň

Príchod do Bratislavy v popoludňajších hodinách.

3x hotel s raňajkami

V cene je zarátané:
autobusová doprava, 3x hotelové ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom, 3x kontinentálne raňajky, poplatky za vstup autobusu do Monaca a St. Paul de Vence, prehliadky miest podľa programu bez vstupov, sprievodca zájazdu, povinné zmluvné poistenie zájazdu v zmysle zákona č. 281/2001 Z.z


V cene nie je zarátané:
poistenie – možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia v cene 12 EUR/pobyt, príplatok za 1-lôžkovú izbu: 79 EUR orientačné, vstupné počas prehliadok cca 35 EUR

Komplexné cestovné poistenie (2€/deň/os.)
2 €
Príplatok za jednolôžkovú izbu (79€)

povinné

79 €

Dokumenty

Kontakt

Žerotínova bašta 13, 940 01 Nové Zámky
ckbontour@ckbontour.sk
+421 944 258 012