0944 258 012 | CKBONTOUR@CKBONTOUR.SK

Malebný rakúsky advent

Kategória Autobusové
Destinácia Salzburg Sankt Gilgen
Dĺžka pobytu 2 dni 1 noci
Doprava autobusom
Typ stravy 1x raňajky
Sprievodný jazyk Slovensko

Termíny

1. deň

Odchod v ranných hodinách zo Slovenska, presun do Salzburgu, po ceste sa však zastavíme v nádhernom mestečku Hallstatt, ktoré je učupené na brehu jazera v objatí alpských štítov. Prehliadka tohto nezvyčajného miesta, ktoré má povesť jedného z najkrajších miest na svete. Následne presun do rodiska W. A. Mozarta do Salzburgu. Prehliadka mesta a hlavne vianočných trhov pri bazilike. Podvečer presun na ubytovanie, nocľah.

2. deň

Po raňajkách pokračovanie v prehliadke Salzburgu, možnosť navštíviť pevnosť Hohensalzburg, ktorá sa vypína nad mestom. Následne odchod smerom k jazeru Wolfgangsee, pri ktorom sa nachádzajú dve skvostné miesta, ktoré sú stelesnením rakúskeho adventu. Z mestečka St. Gilgen, ktoré sa môže popýšiť nádhernými barokovými jasličkami, sa loďou prepravíme do ďalšieho mestečka St. Wolfgang. Návšteva adventných trhov. V podvečerných hodinách odchod na Slovensko. Príchod na Slovensko v neskorých večerných hodinách.

Strava : Raňajky

1x hotel s raňajkami

Cena zahŕňa

dopravu luxusným autokarom, 1x ubytovanie s raňajkami, sprievodcu CK, povinné zákonné poistenie CK

Cena nezahŕňa

komplexné cestovné poistenie 2,00 Eur/ os./ deň, vstupy v rámci prehliadok, pobytovú taxu cca. 2 Eur/ os./ noc, príplatok za jednolôžkovú izbu 35 Eur/ 1noc

Komplexné cestovné poistenie (2€/deň/os.)
2 €
Príplatok za jednolôžkovú izbu (35€)
povinné
35 €

Dokumenty

Kontakt

Žerotínova bašta 13, 940 01 Nové Zámky
ckbontour@ckbontour.sk
+421 944 258 012